HAKKIMIZDA

MCS Hukuk, Kurucu Avukat Muhammed Çağrı Şap tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak Ceza ve Gayrimenkul alanında yoğunlaşmış olan MCS Hukuk ekibi bu alanlarda sürekli yenilenen son hukuki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Böylelikle müvekkil haklarının korunmasında hiçbir detay atlanmaksızın en yüksek kalitede hukuki koruma sağlanmakta ve danışmanlık hizmeti ile uyuşmazlıkların çözümünde müvekkillerinin menfaatine yönelik ihtiyaçlarına etkili ve yaratıcı çözümler getirmektedir.

Önceliğimiz müvekkillerimizin hak ve çıkarlarını hukuki birikim ve tecrübelerimiz doğrultusunda gözetmektir. Bu amaçla avukat, psikolog, mali müşavirlerden oluşan ekibimizle ve gerek dışarıdan alanında uzman olan avukat, öğretim üyeleri, teknik uzmanlarla işbirliği içerisinde hukuki uyuşmazlık ve süreçlerde danışmanlık ve hukuki destek vermekteyiz.

Mağdur çocuk / suça sürüklenen çocuk ve velayet davaları gibi çocukların psikolojik olarak hassas olacağı süreçler alanında uzman psikolog ekip arkadaşlarımızla birlikte yürütülmektedir. Boşanma davaları gibi süreçlerde müvekkillerimiz dilerse görüşmeler ve süreç yine psikolog ekip arkadaşlarımızla birlikte yürütülmektedir.